Автобуси

YANGZHOU YAXING MOTOR COACH CO., LTD (ASIASTAR)

З початку 80-х років минулого століття компанія YANGZHOU YAXING MOTOR COACH CO., LTD виробляє пасажирську техніку від моменту проектування всіх систем, шасі, кузова до виготовлення автобуса в цілому. Дане підприємство є одним з перших виробників Китаю, що освоїли проектування і виготовлення як шасі автобуса так і повнокомплектних автобусів в Китаї. На даний момент компанія YANGZHOU YAXING MOTOR COACH CO., LTD випускає 25 моделей і понад 100 модифікацій пасажирської техніки. Щорічний обсяг випуску пасажирської техніки становить близько 13 000 одиниць пасажирської техніки.

В процесі співпраці з міжнародними підприємствами з виробництва пасажирської техніки компанія YANGZHOU YAXING MOTOR COACH CO., LTD безперервно відстежує і застосовує інноваційні технології і матеріали європейського та американського виробництва. Компанія YANGZHOU YAXING MOTOR COACH CO., LTD має достатній досвід в проектуванні і розробці пасажирської техніки з урахуванням аналізу динамічної та статичної механіки кузова автобуса, застосуванні сучасних комплектуючих і матеріалів, вивченні рівня управління шумом автобуса, випробуваннях в аеродинамічній трубі.

Zhongtong Bus Holding Co., LTD (Zhongtong)

Zhongtong Bus Holding Co., Ltd – провідний виробник автобусів в Китаї. Продукція Zhongtong Bus відома і далеко за межами країни. Експорт цих автобусів проводиться в кілька десятків країн світу, включаючи навіть такі, як США, Франція і Росія.

На сьогоднішній день кількість випущених автобусів різних марок обчислюється тисячами. Виробляються моделі різних розмірів і класів: від невеликих і недорогих моделей до люксів. Ставляться експерименти з різними типами двигунів – так, в 2006 році Zhongtong Bus стала першою китайською компанією, яка створила електричний автобус. Нині проводиться цілий ряд моделей з гібридними приводами.

Туристичні автобуси

Міські автобуси

Шкільні автобуси

Електробуси