Сервісна підтримка

Сервісна підтримка

Компанія Weichai надає гарантію від виробника на всю продукцію. На території України гарантійний супровід здійснюється компанією ТОВ «Вейчай Україна», яка є офіційним дистриб’ютором компанії «Weichai Group».

Працюючи з нами по придбаним товарам компанії Weichai, Ви можете бути спокійні, знаючи, що Ваше обладнання захищене, і навіть невеликі відхилення будуть виявлені до того, як вони зможуть привести до серйозних проблем. В результаті Ви отримаєте зменшення часу незапланованого простою і вартості ремонту техніки.

Базові умови гарантії описуються в договорі купівлі-продажу на двигун, а також запасні частини.

Принцип програм по гарантійному обслуговуванню полягає в тому, що компанія Weichai оплачує ремонт тільки несправних деталей і компонентів. У разі появи гарантійної несправності клієнт зобов’язаний звернутися в авторизований сервіс-центр Weichai для здійснення ремонту. Датою виникнення несправності вважається дата відкриття замовлення-наряду на ремонт. Продукція повинна бути спрямована на ремонт, і замовлення-наряд повинен бути відкритий протягом гарантійного терміну.

Сервіс-центр визначає, чи підпадає несправність під гарантійні зобов’язання, і в якій мірі ремонт покривається гарантією Weichai. Гарантійне покриття залежить від наступних факторів:

  • Тип продукції;
  • Сфера використання;
  • Робочий час двигуна (милі / кілометри / годинник).

Якщо ремонт не покривається гарантією, то сервіс-центр забезпечує ремонт і оформляє документи клієнту на ремонт не потрапляють під гарантію деталей, якщо такі є.

Ми гарантуємо, що наші дистриб’ютори, дилерські центри і партнери мають всі необхідні ресурси, знання і кваліфікацію для того, щоб надати нашим кінцевим клієнтам клієнтську підтримку компанії Weichai.

Для отримання інформації по сервісу, а також якщо у вас є питання щодо нашої політики гарантійного обслуговування, будь ласка, надішліть запит нам на пошту: info@weichai.ua.

Напишіть нам, щоб дізнатися умови гарантійного сервісного обслуговування