Вантажна техніка

У структуру Weichai Holding group входять одні з найбільших виробників спеціальної техніки в Китаї:

Shacman

SHAANXI HEAVY DUTY
AUTOMOBILE Co., LTD

Компанія Shaanxi Heavy Vehicle Co., Ltd. входить в число 500 найбільших підприємств Китаю. Shaanxi Automobile проводить повний спектр науково-дослідних заходів для створення вантажних транспортних засобів та подальшої сервісної підтримки.

Shaanxi Heavy Duty Truck дотримується бізнес-моделі «сервіс-орієнтованого виробництва» і стратегії «зміцнення важких вантажівок, виробництва великих комерційних автомобілів, вирощування нових точок зростання і досягнення сталого розвитку».

Senta

YANGZHOU SHENGDA
SPECIAL VEHICLE Co., Ltd.

Компанія заснована в 1965 році і вже майже 50 років займається виробництвом комунальної техніки (обладнання), гірничодобувної техніки і інженерних машин, а також серійних транспортних засобів.

Продукція компанії орієнтована на санітарію, автодорожню, комунальну, гірничодобувну та машинобудівну галузі, а також на спеціальні вантажні галузі.

Sinotruck

CHINA NATIONAL HEAVY
DUTY TRUCK GROUP CO., LTD

Sinotruck – Китайська державна автомобілебудівна компанія є третім за величиною автовиробником з виробництва важких вантажівок в КНР і знаходиться в провінції Шаньдун.

Sinotruсk виробляє вантажні автомобілі, напівпричепи тягачі, самоскиди, які використовуються в різних галузях, включаючи будівництво, контейнерні перевезення, гірничодобувну промисловість.

Якщо у Вас виникли будь-які технічні питання, будь ласка, зв’яжіться з нами.